Mgr Wioletta Gądek

Wioletta Gądek, właścicielka biura, ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Posiada uprawnienia do prowadzenia ksiąg handlowych nr 21371/01 oraz tytuł Doradcy Podatkowego numer 3013. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 25 lat. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę w licznych dziedzinach prawa, w tym prawa podatkowego i administracyjnego.

Kadra

Pracownicy naszego biura posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie w wykonywanym zawodzie. Pracę swoją wykonują sumiennie i profesjonalnie gwarantując każdemu klientowi rzetelną i fachową obsługę zarówno w zakresie księgowym jak i kadrowym. Trzon kadry stanowią pracownicy z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Dbamy o każdego klienta indywidualnie gwarantując miłą, serdeczną i fachową obsługę.

Biuro

Biuro jest zlokalizowane w Rybniku, jednak swoim zasięgiem obejmuje również szereg firm funkcjonujących w wielu województwach na terenie kraju Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15. Pracujemy z wykorzystaniem najlepszych technik informatycznych, na życzenie klienta odbieramy dokumenty księgowe w jego siedzibie. Bardzo dobra lokalizacja budynku oraz duży parking gwarantują naszym klientom łatwość dostępu do naszych usług.

Biuro Rachunkowe Doradca Podatkowy Wioletta Gądek